Оформлення документів на безхазяйну та самостійно зібрану сільськогосподарську техніку

ТОВ «СОДЦ БДР» надає комплексні послуги з оформлення документів для реєстрації, перереєстрації і зняття з обліку сільськогосподарської техніки, будівельних та спецмашин, що включає проведення звірки ідентифікаційних номерів та реєстраційних даних на предмет фальсифікації з видачею висновку спеціаліста.

У Вас в господарстві є сільськогосподарська техніка, але на ній відсутні ідентифікаційні таблички та номери складових частин, або Ви самостійно зібрали трактор, комбайн чи причіп і Вам необхідно його зареєструвати?

ТОВ «СОДЦ БДР» надасть повний спектр послуг з реєстрації самостійно зібраної та безхазяйної сільськогосподарської техніки в органах Держпродспоживслужби, з встановленням реєстраційно-облікових ідентифікаційних табличок та видачею висновку технічної експертизи про відповідність машини вимогам щодо технічного стану, конструкції, безпеки дорожнього руху, безпеки праці та охорони навколишнього природного середовища.

Наша компанія – уповноважена юридична особа в Сумській області з присвоєння та встановлення ідентифікаційних табличок з ідентифікаційним номером на машинах, вузлах і агрегатах.

Необхідні документи для встановлення ідентифікаційної таблички та оформлення висновку технічної експертизи:

  • Паспорт громадянина України та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера власника техніки (для фізичних осіб).
  • Виписка (витяг) з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, довідка про реквізити, довіреність на уповноваженого представника (для юридичних осіб).
  • Документи, що підтверджують правомірність придбання основних складових частин, вузлів і агрегатів (договір купівлі-продажу вузлів та агрегатів, видаткова накладна, акт приймання-передачі та ін.).

Оформити заявку або отримати консультацію

Ваше ім`я*
Введіть Ваше Ім'я

Телефон:*
Не коректний телефон