Переобладнання та технічна експертиза автомобілів

ТОВ "Сумський обласний діагностичний центр безпеки дорожнього руху" надає послуги з переобладнання транспортних засобів з видачею всіх необхідних документів для реєстрації в МРЕВ.

Переобладнання транспортних засобів – це зміна типу або марки (моделі), призначення чи параметрів конструкції транспортних засобів, що перебувають в експлуатації, шляхом установки кабіни, кузова чи їх деталей, спеціального обладнання і номерних агрегатів, не передбачених нормативно-технічною документацією на даний транспортний засіб, повинно відповідати правилам, нормативам і стандартам України.

Такий вид послуг регулюється постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку переобладнання транспортних засобів» № 607 від 21.07.2010 р. (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/607-2010-п). Цей Порядок визначає процедуру переобладнання транспортних засобів, призначених для експлуатації на дорогах загального користування, що призводить до зміни повної маси та її розподілу по осях, розміщення центру ваги, типу двигуна, його ваги і потужності, колісної бази чи колісної формули, системи гальмового і рульового керування та трансмісії, зокрема для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива.

Для того, щоб отримати документи на переобладнаний транспортний засіб, Вам потрібно:

 

  1. Отримати в МРЕВ акт огляду транспортного засобу.
  2. Прийти в наш офіс і в усній формі викласти в чому полягає суть переобладнання транспортного засобу.
  3. Надати нам оригінал акту огляду та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Ми працюємо по всій України. Оплату можна здійснити по безготівкому розрахунку або шляхом перерахування коштів на картку.

Після оплати документи будуть готові наступного дня!

Для реєстрації переобладнаного автомобіля в органах МРЕВ ми надаємо висновок науково-технічної експертизи автомобіля (ДП «ДержавтотрансНДІпроект») з рішенням експертної групи про можливість переобладнання вказаного автомобіля та акт технічної експертизи про відповідність конструкції та технічного стану переобладнаного транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху з усіма необхідними сертифікатами.

ВНТЕАкт ТЕ

Для проведення технічної експертизи транспортних засобів ТОВ "Сумський обласний діагностичний центр безпеки дорожнього руху" використовує як стаціонарні, так і пересувну вимірювальні лабораторії, які обладнані сертифікованими приладами.

peresyvna-laba-2peresyvna-laba-1

Контроль технічного стану здійснюють спеціалісти, які мають необхідну для цього кваліфікацію.

Після завершення робіт з переобладнання, необхідно звернутися в МРЕВ для постановки на облік транспортного засобу і оформити новий техпаспорт з внесенням до нього всіх змін.