Переобладнання транспортних засобів

ТОВ "СОДЦ БДР" надає послуги з переобладнання транспортних засобів з видачею всіх необхідних документів для реєстрації в органах з надання сервісних послуг (ТСЦ) МВС України. Переобладнання транспортних засобів – це зміна типу або марки (моделі), призначення чи параметрів конструкції транспортних засобів, що перебувають в експлуатації, шляхом установки кабіни, кузова чи їх деталей, спеціального обладнання і номерних агрегатів, не передбачених нормативно-технічною документацією на даний транспортний засіб, повинно відповідати правилам, нормативам і стандартам України.

Переобладнання транспортних засобів – це зміна типу або марки (моделі), призначення чи параметрів конструкції транспортних засобів, що перебувають в експлуатації, шляхом установки кабіни, кузова чи їх деталей, спеціального обладнання і номерних агрегатів, не передбачених нормативно-технічною документацією на даний транспортний засіб, повинно відповідати правилам, нормативам і стандартам України.

Для отримання висновку науково-технічної експертизи необхідно звернутись до офісу компанії або будь-якого структурного підрозділу та надати:

  1. Акт огляду транспортного засобу, виданий органом з надання сервісних послуг (ТСЦ) МВС України до його переобладнання.
  2. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
  3. Сформувати суть переобладнання транспортного засобу відповідальному працівнику компанії для формування заявки.

За результатами розгляду заявки, Ви отримуєте висновок науково-технічної експертизи автомобіля, виданий в ДП «ДержавтотрансНДІпроект», з рішенням експертної групи про можливість переобладнання вказаного автомобіля, який є підставою для подальшої сертифікації переобладнаного транспортного засобу на відповідність державним вимогам та стандартам, що можливо здійснити на будь-якому зі структурних підрозділів компанії. Детальніше в Розділі «Сертифікація транспртних засобів».

Оформити заявку або отримати консультацію

Ваше ім`я*
Введіть Ваше Ім'я

Телефон:*
Не коректний телефон